دستگیره سالمندی

دستگیره سالمندی

دستگیره سالمندی:

دستگیره ها و تجهیزات سالمندی و کمکی به جهت کمک و آسایش بیشتر برای افراد سالمند، معلولین، جانبازان و یا کسانی که برای بلند شدن یا تکیه دادن نیازمند یک تکیه گاه قوی هستند،کاربرد دارد و بیشتر در سرویس های بهداشتی یاحمام نصب می شوند .

علاوه بر استفاده خانگی دستگیره های دیواری ، از دیگر کاربرد های آن در هتل ها و بیمارستان ها می باشد. تجهیزات کمکی و سالمندی ، باعث کاهش ریسک خطرات ناشی از افتادن در بیماران ، سالمندان و زنان باردار و نیز کمک به نشست و برخاست و حفظ تعادل معلولین و سالمندان و بازیابی استقلال فردی آن ها شده و قابل نصب در سرویس بهداشتی،حمام و راه رو ها (کنار توالت فرنگی و زمینی ، روشویی و زیر دوش حمام) می باشد .

دستگیره سالمندی

دستگیره های سالمندی دارای بدنه استیل و ضد زنگ بوده و بسیار محکم هستند، همچنین یکی از دغدغه های استفاده وسائل در حمام زنگ زدن است و با توجه به اینکه بدنه این دستگیره از استیل بوده و استیل نیز ضد زنگ می باشد ،یک انتخاب مناسب برای استفاده در حمام و سرویس بهداشتی است.

همچنین بدلیل اینکه این نوع از دستگیره ها دارای طراحی بسیار زیبا می باشند، می توان از آن برای استفاده به عنوان جا حوله ای در سرویس های بهداشتی و حمام نیز استفاده نمود.

دستگیره سالمندی

دستگیره های کمکی و سالمندی به راحتی قابل نصب و جایگذاری بوده و نیاز به راه اندازی پیچیده ای ندارد. همچنین شما می توانید به راحتی و با کمترین هزینه آن را تهیه فرمایید. دستگیره ها را می توان در همه زوایای مورد نظر مورد استفاده قرار داد.

دستگیره هایی که دارای زاویه های ۳۰الی۹۰ درجه هستند باعث ایجاد حفظ تعادل و از لیز خوردن سالمندان جلوگیری میکند .ودر هنگام نشستن وبرخاستن سالمندان کمک میکند .

از مزیتهای دستگیره سالمندی ۹۰ درجه ،در مقابل فشار وارد شده تحمل بالایی داردو همچنین از قیمت مناسبی برخوردار میباشد .از جنس فولاد ورنگ الکترواستاتیک میباشد به همین دلیل ،قرار گرفتن این دو خصوصیت در کنار همدیگر به دستگیره اجازه میدهد از قدرت بالایی برای تحمل وزن بالای ۱۸۰ کیلوگرم رابرخوردار باشد.

مواردی که باید برای استفاده مدنظر قرار گیرد:

  • دستگیره ها بهتر است در محل های صاف و بدون برجستگی نصب شوند و مورد استفاده قرار گیرند.
  • به منظور طول عمر بیشتر این دستگیره، پس از هر بار استفاده آن را از محل نصب جدا کرده و در جای خشک و تمیز نگه داری کنید.
  • محل استفاده باید تمیز و بدون آلودگی (خاک، کثیفی و …) و همچنین خشک باشد .

دستگیره ها و تجهیزات کمکی و سـالمندی جهت آسایش بیشتر سالمندان، جانبازان، معلولین و افراد مسن با سایزهای استاندارد و متنوع و با جنس استنلس استیل۳۰۴ و فلز رنگ سفید استاتیک تولید شده است.

جهت دستگیره های ثابت و تاشو و بجهت استفاده در سرویس بهداشتی، حمام، سونا و استخر و پلاستیک، چوب ضدآب و استنلس استیل ۳۰۴ جهت, صندلی های تاشو جهت استفاده در حمام و سونا و استخر تولید و ارائه می‌گردد البته درصورت نیاز به ابعاد و اندازه های متفاوت این مجموعه امکان ساخت این دستگیره ها با ابعاد سفارشی را دارد.

 

کلمات کلیدی سئو : حفاظ مسکونی , حفاظ بانک

نرده های چوبی جدید,راه بند استیل

نرده و پله های مدرن , استیل و آلومینیوم و برنز

دستگیره های سالمندی , ساختمان های مدرن

سازه های مدرن و کلاسیک , شیشه و آیینه کاری , نرده استنلس استیل,نرده استیل

نرده های استیل جدید , نرده های شیشه ای مدرن

نرده های چوبی جدید , نرده و پله های کلاسیک

تجهیزات کمکی , تجهیزات سالمندی , دستگیره دیواری

جا حوله , دستگیره استیل , دستگیره

قیمت دستگیره سالمندی,دستگیره کمکی سالمند,دستگیره کمکی توالت فرنگی,دستگیره سالمند لرد,دستگیره تاشو سالمند,دستگیره کمکی بیمار,دستگیره کنار توالت فرنگی,دستگیره ایمنی سالمندان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *